Dzień Matki i Dziecka w Gminie Czernichów

Zapraszamy Państwa serdecznie wraz z waszymi pociechami na imprezę organizowaną z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 w Czernichowie na terenie boiska LKS Magórka Czernichów-Tresna

Dzień Matki i Dziecka w Gminie Czernichów

.

Od godziny 12:00 do 16:00 będzie realizowany blok atrakcji dla dzieci:
12:00 – rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie przybyłych przez Panią Wójt Barbarę Kos-Harat
12:15 – występ dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czernichowie
13:00 – występ zespołu prowadzonego przez Anię Jakubowską
13:30 – pokaz sprzętu strażackiego
14:00 – animacje z Panią Ania Jakubowską
14:30 – warsztaty plastyczne
15:00 – tory przeszkód PTG Sokół
15:30 – pokazy jak pływać na desce na jeziorze oraz jak zachować się w chwili nagłego wzrostu fal na jeziorze
16:00 – zakończenie bloku dla dzieci – ogłoszenie wyników konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów oraz wręczenie nagród.

W trakcie trwania bloku atrakcji dla dzieci czyli pomiędzy godziną 12.00 a 16.00
nasze Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów organizuje konkurs dla mam z dziećmi. W ramach konkursu dzieci z mamami będą uczestniczyć w takich zabawach jak:
ringo (rzut krążkami na pachołki)
dmuchany dart,
strzelanie z łuku lub procy do tarczy,
zawody z hydronetką.

Dla najlepszych drużyn ufundowaliśmy atrakcyjne nagrody:

bramka do piłki nożnej wraz z siatką umożliwiającą trenowanie celności strzelania, gra dart, zestaw do babingtona.

Będzie też można w trakcie trwania imprezy pojeździć na quadach dzięki wypożyczalni quadów Tresna. Właściciele wypożyczalni będą wozić dzieci wokłu boiska. Za przejazd będzie można ofiarować dobrowolny datek który zostanie przekazany na zakup mundurów dla dzieci z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Czernichów – Tresna.

A o 17.00 rozpoczyna się druga część imprezy – Festyn.

Organizatorzy:

Tomasz Opala