Wymiana kostki przy zaporze w Tresnej

W dniu 31 sierpnia Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Sypta wraz z przedstawicielem Powiatowego Zarządu Dróg panem Markiem Mieszczakiem, dokonał przekazania wykonawcy przebudowy drogi na Zaporze w Tresnej. W ramach prac zostanie zrealizowana wymiana kostki przy zaporze w Tresnej - położony zostanie asfalt w ciągu ulicy Nad Jeziorem. Wykonana zostanie również zatoczka autobusowa. Chyba wielu z nas się ucieszy z tej inwestycji. Nie raz słyszałem narzekania mieszkańców na wybijane zawieszenie aut, niebezpieczeństwo związane ze śliskością nawierzchni.
Możliwość dojechania na Zaporę autobusem komunikacji pewnie też uatrakcyjni naszą ofertę turystyczną.
Nie są to wielkie inwestycje ale chyba takie najbardziej oczekiwane przez mieszkańców, ułatwiające im codzienne życie. Obecnie trwa ustalania harmonogramu prac. Powinny one zostać zakończone jeszcze przed zimą do 3 miesięcy. Dziękujemy Panu Wiesławowi Sypcie - Przewodniczącemu Rady Powiatu Żywieckiego za zaangażowanie.

Zdjęcia terenu inwestycji - kostka brukowa ulica Nad Jeziorem:

Poniżej mapka - zobacz gdzie zostanie zrealizowana inwestycja: Wymiana kostki przy zaporze w Tresnej.

Tomasz O., Damian B.

Zaglądnij do zakładki aktualnościi poczytaj co ciekawego słychać  w gminie.