Weekend Cudów dla Wiktorka.

To już dzisiaj, o godzinie 14 rusza w naszej gminie akcja pomocy dla Wiktorka Szczechowiaka – „Weekend Cudów dla Wiktorka”. Odpowiadając na zaproszenie Pani Wójt Barbary Kos-Harat: ,Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów, Bajeczne Beskidy, LKS Magórka Czernichów-Tresna, Towarzystwo Miłośników Międzybrodzia, PTG „Sokół”, Rady Sołeckie oraz wielu ludzi dobrej woli przy wsparciu urzędu Gminy organizuje charytatywną akcję pomocy Wiktorkowi. Włączamy się w zakrojoną na szeroką skalę akcje pomocy przystępując do zbiórki na najdroższy lek świata, to wszystko z nadzieją, że uda się uratować życie, pomóc dziecku
i spełnić marzenia rodziców o samodzielności Wiktorka w przyszłości.

Zapraszamy więc wszystkich na 14 do Międzybrodzia Bialskiego i Czernichowa.
W Międzybrodziu Bialskim organizowana jest akcja w sobotę i niedzielę przez Towarzystwo Miłośników Międzybrodzia i PTG Sokół. W Czernichowie impreza odbywać się będzie na stadionie LKS Magórka Czernichów – Tresna przy ul. Spacerowej 7. Organizatorami imprezy w Czernichowie są: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów, Bajeczne Beskidy, LKS Magórka Czernichów-Tresna, Rada Sołecka z Czernichowa.

W Międzybrodziu wystąpi Zespół Regionalny Międzybrodzianka, będzie kiermasz ciast, pokaz z lancami oraz stoisko militarne.

W Czernichowie impreza rozpocznie się od występu Zespołu Regionalnego Stowarzyszenia Kulturalnego „Roztoka”, będzie też występ orkiestry dętej, DJ, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, coś do zjedzenia i coś do popicia ;). Jeżeli tylko pogoda dopisze postawimy dmuchańce dla dzieci, będzie też można pojeździć starym samochodem.

Oj będzie się działo. Zapraszamy was – pomóżmy razem Wiktorkowi.