Dużo się dzieje

Ostatnie 2 tygodnie obfitowały w przeróżne spotkania oraz rozmowy. Zaczęło się od spotkania członków Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów. W ostatnim czasie Pan Damian Boczek wraz kilkoma innymi osobami uaktywnił na powrót to stowarzyszenie. Zostałem zaproszony do współdziałania na rzecz rozwoju naszej Gminy. Plany mamy dość szerokie – na razie nie będę o nich pisał zapewne wkrótce o nich usłyszycie. Na spotkaniu członków stowarzyszenia poznałem Panią Małgorzatę Waluś która namawiała mnie do udziału w zespole Międzybrodzianka. Z Panią Małgosię spotkałem się jeszcze raz w zeszłym tygodniu i wiem jedno, na pewno trzeba nagrać melodie pieśni i piosenek które są jedynie w głowach członkiń zespołu. Nie możemy pozwolić na to aby zostały one zapominane. Tak więc – kolejne stowarzyszenie z którym będę chciał nawiązać współpracę. Pod koniec tego tygodnia skontaktował się ze mną prezes Spółdzielni Człowiek na Górze. Bardzo fajna inicjatywa i szczytna. Spółdzielnia świadczy dla mieszkańców gminy usługi opiekuńcze,remontowe i porządkowe. Trzymam kciuki za rozwój spółdzielni. Obiecałem Panu prezesowi, że postaram się zaktualizować jakoś stronę internetową spółdzielni. W ramach tej współpracy zmodyfikowałem ulotkę i zamieściłem ją na grupie – możecie tutaj zobaczyć. Teraz piszę ten krótki artykuł i tylko się zastanawiam czy starczy mi doby na te wszystkie działania. Jeszcze dziś trzeba napisać regulamin konkursu na logo Stowarzyszenia Na rzecz Rozwoju Gminy Czernichów. Śledźcie nas na facebooku – wkrótce ogłosimy konkurs. Do wygrania będzie rejs statkiem po jeziorze Żywieckim a także wypożyczenie rowerka wodnego na cały dzień. Sądzę, że warto wziąć udział. No i chyba najważniejsza informacja dnia dzisiejszego. honorowy patronat nad tą stroną obejmuje Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Czernichów. Razem możemy więcej. Jeżeli chcesz z nami współpracować, masz chęć, pomysły zapraszamy Liczy się każda para rąk.