Mapa od początku, trochę historii i szczypta promocji

Kilka dni temu wszedłem na stronę chcąc dodać do mapy nocleg w Tresnej i przeżyłem szok – nie ma mojej mapy. Po kliknięciu w link pojawia się komunikat – strona niedostępna. Możecie sobie wyobrazić mój stan emocjonalny gdy zorientowałem się, że kilak tygodni pracy popołudniami poszło na marne i nie da się już tej pracy odzyskać. Początkowo myślałem, ze to brat google mi usunął mapę, okazało się jednak, że omyłkowo pozwoliłem wszystkim na edycję mapki i jakiś życzliwy człowiek ją usunął. Cóż, za błędy się płaci. trzeba mapkę tworzyć od nowa. Tym razem jednak aby znaleźć się na mapie konieczne będzie wysłanie wiadomości z wykorzystaniem formularza. Wyślij formularz lub oglądnij Mapę.

Dodanie do mapy jest bezpłatne. Oczywiście można mnie wspomóc w tworzeniu tej strony wpłacając na Zrzutkę, ale nie jest to obowiązkowe.Warunkiem dodania jest oczywiście położenie na terenie Gminy Czernichów. Mapa prezentuje 3 grupy usług związanych z naszą gminą: atrakcje turystyczne, amciu amciu – czyli gastronomia, noclegi. Dodatkowo na mapie umieszczam też zdjęcia historyczne.

Dzisiaj też dodałem zakładkę związaną z historią naszej gminy. Czekam na rys historyczny który opracowuje Pan Grzegorz. Na razie w tym miejscu obejrzysz film o tym jak powstawała zapora „Porąbka” w Międzybrodziu Bialskim, historię powstania zespołu Jaworzyna, czy też opowieść o tym jak się kiedyś żyło. Odwiedź zakładkę Historia.

Na sam koniec dodałem kilka filmów z serii „Czernichów z lotu Ptaka”. Obrazy zrealizowane przez klub DiO umieściłem z zakładce Filmy.

Jeżeli masz chęć i pomysł na współpracę przy rozwoju tej strony skontaktuj się ze mną. Wejdź na zakładkę Kontakt.