Powstaje strona

Dzisiaj pomału, w trudzie i mozolnie powstaje strona poświęcona promocji Gminy Czernichów. Strona która w mojej głowie kiełkowała już od jakiegoś czasu, dojrzewała, aż w końcu pomału przebija się na światło dzienne. Zaczyna rosnąć, pomału i mozolnie bo moje doświadczenia w tworzeniu stron są raczej niewielkie, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Pamiętam, że już jako nastolatkowi podobały mi się te rejony. Przejeżdżałem wtedy najpierw trabantem potem dużym fiatem przez tereny Gminy Czernichów i już wtedy krążyły mi po głowie myśli, że tutaj mógł bym zamieszkać. Udało się to marzenie zrealizować w 2015 roku. Niezmiennie od młodości zachwycony urokiem tego miejsca chyba w 2018 roku założyłem stronę na Facebook-u: Kocham tego Miejsca Czar Czernichów, Tresna Międzybrodzie i Góra Żar, w ślad za stroną powstała grupa sympatyków tych terenów: Czernichów Tresna Międzybrodzie, a teraz na przełomie lat 2020/2021 powstaje strona internetowa mająca za zadanie promować Gminę. Na stronie będą umieszczane materiały promocyjne, historyczne, wywiady i reportaże z mieszkańcami i przedsiębiorcami prowadzącymi tu swoje biznesy. Generalnie jestem otwarty na pomysły i zapraszam wszystkich chętnych do współpracy.